Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Koszalin Specjalista Redaktor Wydania Koszalin
Sekretarz redakcji / Asystent redaktora naczelnego

Redakcja Karp Max
Koszalin
praca stacjonarna
2736 dni temu

Ogłoszenie numer: 1347673, z dnia 2016-10-25

Karp Max” jest pierwszym w Polsce specjalistycznym czasopismem poświęconym wędkarstwu karpiowemu, wydawanym nieprzerwanie od 2003 r.

Prowadzimy także największy w kraju portal karpiowy dostępny pod adresem www.karpmax.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska

  • Organizowanie procesu wydawniczego
  • Nadzór nad pracą redakcji i kontrolowanie etapów powstawania czasopisma
  • Stały kontakt z autorami tekstów i współpracownikami, pilnowanie terminów
  • Pisanie i redagowanie tekstów
  • Przygotowanie artykułów do składu
  • Korekta techniczna po składzie
  • Prowadzenie korespondencji redakcyjnej
  • Udział w kolegiach redakcyjnych i targach wędkarskich
  • Organizowanie wysyłki prenumeraty

Wymagania

  • Znajomość warsztatu dziennikarskiego
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Otwartość na nowe doświadczenia
  • Dobra umiejętność organizacji pracy
  • Wykształcenie wyższe (preferowane – dziennikarstwo, kierunki humanistyczne, marketing)
  • Biegła obsługa komputera
  • Znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość procesu wydawniczego
  • Znajomość tematyki wędkarskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w prestiżowym wydawnictwie branży wędkarskiej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Różnorodność zadań, szansę zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy