Zobacz więcej ofert pracy

Senior Front End Developer

Nitro Digital Poland sp. z o. o.
lubuskie, Kielce
praca stacjonarna
2415 dni temu
Zadania:
  • Tworzenie szablonów w oparciu o HTML/HTML5 oraz CSS/CSS3
  • Implementacja interfesju użytkownika na platformy desktopowe oraz mobilne
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań przy zachowaniu kompatybilności ze starszymi przeglądarkami (IE9+)
  • Przygotowywanie i personalizacja widgetów JS/jQuery
  • Tworzenie aplikacji hybrydowych z wykorzystaniem PhoneGap / Crosswalk i JavaScriptowych bibliotek MVC (Angular.js)
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Studia wyższe o profilu informatycznym, grafika komputerowa lub pokrewne (ewentualnie w trakcie studiów)
  • Biegła znajomość JavaScript (+jQuery), HTML5 oraz CSS3
  • Znajomość zagadnień związanych z cross browser compatibility
  • Znajomość Angular.js
  • Znajomość prekompilatorów CSS (korzystamy z SASS)
  • Znajomość systemów kontroli wersji (SVN, GIT)
  • Znajomość jednego z (lub więcej) narzędzi: Grunt, Gulp, Yeoman, Bower
  • Umiejętność pracy w programie Photoshop przy cięciu layoutów i optymalizacji grafik na potrzeby WWW
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i punktualność – w szczególności poważne podchodzenie do umówionych terminów
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Kreatywność i proaktywność
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie i pisanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z zespołem i klientami

Mile widziane

  • Znajomość jednego z systemów Drupal / Wordpress / Laravel na potrzeby tworzenia i modyfikowania szablonów
  • Umiejętność czytania kodu w PHP
Nasza oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Określoną ścieżkę kariery
  • Wsparcie ze strony zespołu doświadczonych specjalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • praca przy interesujących projektach
  • Dostęp do literatury i prasy z branży IT
  • Wyjazdy do siedzib firmy (Londyn, Nowy Jork)
  • Możliwość stworzenia i rozwoju własnego projektu w firmie
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Kielc (atrakcyjny ryczałt na przeprowadzkę, opłacamy pierwszy miesiąc wynajęcia mieszkania, wspieramy na miejscu w znalezieniu właściwego mieszkania, szkoły dla dzieci, itd.)
  • Cykliczne spotkania integracyjne w Polsce i za granicą