Zobacz więcej ofert pracy

Senior Project Manager

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2730 dni temu

Dla naszego Klienta –- międzynarodowej firmy z wieloletnią tradycją w czołówce tworzenia gier AAA, poszukujemy obecnie osoby do prowadzenia bardzo prestiżowego projektu na stanowisku:

Kraków
Nr ref.: 5787

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w dziedzinie produkcji gier
  • Duże doświadczenie związane z pracą nad wszystkimi fazami projektu (od konceptu do wydania)
  • Umiejętności rozróżniania aspektów krytycznych od ważnych, przygotowania planów, ustalania priorytetów, oceny ryzyka, śledzenia zadań niezbędnych do ukończenia projektu
  • Umiejętność sprawnego zarządzania personelem składającym się z piętnastu (lub więcej) osób
  • Umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami pod presją czasu
  • Doskonałe zdolności organizacyjne I komunikacyjne, ukierunkowanie na osiągnięcie rezultatów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Aktywność, motywacja, odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Analiza wymagań nowego projektu, przygotowanie planu działań, ocena ryzyka oraz propozycja planu jego zminimalizowania
  • Rozpoznanie i nakreślenie celów zespołu, zapewnienie zgodności pomiędzy oczekiwaniami Klienta i twórców
  • Pomoc i nadzorowanie poszczególnych zadań zespołu, codzienne śledzenie postępów, rozwiązywanie problemów
  • Kierowanie interakcjami pomiędzy zespołami z poszczególnych działów, a także komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną z Klientem
  • Zapewnienie dotrzymania wyznaczonych terminów, dostarczanie produktu na wymaganym poziomie o jakości wyznaczonej w danym budżecie
  • Prowadzenie spotkań pracowniczych, raportowanie postępów
  • Obserwacja postępów poszczególnych pracowników, udział w planowaniu rozwoju karier
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, udział w procesie rekrutacji

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole profesjonalistów światowej klasy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy i formę zatrudnienia
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dodatki na edukację, ubezpieczenie i zdrowie
  • Karnety sportowe
  • Przyjazny zespół i atmosfera
  • Wygodne biuro w centrum Krakowa z przestrzenią relaksową