Zobacz więcej ofert pracy

Senior Ruby on Rails Developer

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
2749 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Dla naszego Klienta, bardzo szybko rozwijającego się software housu z Dubaju poszukujemy osoby na stanowisko:
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 18330
Zakres obowiązków:
  • Praca w 5 osobowym zespole doświadczonych i utalentowanych Developerów + CTO
  • Udział w bardzo szybko rozwijającym się projekcie start-upowym z biurami w Dubaju, Nowym Jorku i Warszawie
  • Praca przy platformie bookingowej funkcjonującej w 200 krajach, zaliczającej milion indywidualnych operacji przeprowadzanych miesięcznie i obsługującej kilka tysięcy indywidualnych klientów
  • Praca nad kodem z wynikiem 4.0 na CodeClimate
Wymagania:
  • 3+ lata doświadczenie w pracy z Ruby i Ruby on Rails
  • Doskonałej znajomości RoR 4.2
  • Znajomości najnowszych wzorców (presenters i service objects)
  • Zorientowania w strukturach asynchronicznych (scenariusz wzmożonego eksportu, message passing)
  • Umiejętności pracy z PostgreSQL również za pośrednictwem ActiveRecord's
  • Znajomości Redisa
  • Znajomości JavaScript z jQuery i Lodashem na ESLint
  • Radzenie sobie z szybko rosnącą ilością kodu ES6 przy użyciu Reacta i architektury Flux
  • Radzenie sobie z szybko rosnącą ilością mikro-serwisów
  • Znajomość zewnętrznych API
    • AWS
    • Twilio
    • Mandrill
    • Heroku
  • Znajomości AJAX
  • Znajomości JSON
  • Umiejętności budowy narzędzi do monitorowania i raportowania
  • Dobrych zdolności komunikacyjnych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Elixir
  • Znajomość Phoenix
Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne warunki płacowe
  • Wsparcie New Relic przy optymalizacji osiągów
  • Wsparcie Code Climate przy pracy nad Ruby (Robocop) i JavaScript (ESLint)
  • Możliwość prototypowania nowych rozwiązań mogących rozwinąć projektowych
  • Greenfieldowy projekt bez legancy code
  • Pakiet relokacyjny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo dobrze zlokalizowane nowoczesne biuro
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Konferencje, szkolenia i warsztaty zgodne z zainteresowaniami
  • Śniadania, napoje i dni z warzywami, owocami lub ciastem
  • Zajęcia językowe
  • Świetnie wyposażoną bibliotekę techniczną
  • Relaxroom z konsolą, dartami itd.
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118