Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Developer

Nigel Frank International
Szczecin
praca stacjonarna
2682 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji specjalistów  Microsoft (.NET, MS Sharepoint, BI, MS Dynamics CRM, AX, NAV). Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 05122016AK

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Sharepoint Developer dla jednego z klientów w Szczecinie.

Obowiązki:

  • Projektowanie, implementacja i analiza komponentów składowych aplikacja
  • Projektowanie aplikacji przy użyciu  .NET, Javascript, HTML5
  • Utrzymanie i rozbudowa istniejących systemów
  • Rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych

Wymagania:

  • Doskonała znajomość Sharepoint 2013 a także C#, .NET.
  • Min. 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w administracji Sharepointem, oraz wcześniejsze doświadczenia w programowaniu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.

Oferowane są:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem dodatków.
  • Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami i pracy w ciekawych projektach.