Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz fleksograficzny

    Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.   Kruszów, ul. Trybunalska 36    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: obsługa maszyn drukujących z roli druk zgodnie z wymaganiami Klienta dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy praca w systemie zmianowym
  • Młodszy Drukarz – Sitodruk

    ManpowerGroup   Wrocław    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Zadania na stanowisku: Obsługa maszyn drukujących – dostarczanie surowca, ustawianie parametrów, kontrola przebiegu procesu; Kontrola jakości wydruku; Dbałość o szczegóły i jakość produktu; Wymagania: Doświadczenie w pracy polegającej na obsłudze maszyn produkcyjnych Nastawienie na...
Zobacz więcej ofert pracy

Sitodrukarz

Goodworkers sp. z o.o.
świętokrzyskie, Szwecja
praca stacjonarna
2716 dni temu

Ogłoszenie numer: 1354583, z dnia 2016-10-21

GOODWORKERS SP. Z O.O.

Poszukuje do pracy w Szwecji Kandydatów na stanowisko:

Sitodrukarz

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Szwecja

Opis stanowiska

  • nanoszenie loga, wzorów, napisów, rysunków itp. na odzież

Wymagania

  • doświadczenie
  • profesjonalizm i rzetelność w pracy
  • dyspozycyjność do wyjazdu
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość obsługi maszyn M&R

Oferujemy

  • opłacone koszty podróży
  • ubezpieczenie europejskie
  • zakwaterowanie