Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Software developer

Nigel Frank International
łódzkie, Warszawa
praca stacjonarna
2475 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: NFI 26/06/2017

Główne obowiązki developera:

Wytwarzanie, wdrożenie oraz testowanie aplikacji internetowych.
Dostarczanie wysokiej jakości kodu we wszystkich fazach tworzenia projektu oraz najlepszych rozwiązań IT
Opracowanie nowych własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft
Projektowanie złożonych rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom skali klientów jak i rozproszenia geograficznego użytkowników
    Praca pełna wyzwań , oraz nowoczesnych technologii .

* Zapraszam także studentów oraz absolwentów, osoby bez większego doświadczenia w technologii Microsoft .NET.

Wymagania:

Tworzeniu warstw front-end oprogramowania w środowisku Microsoft: C#, ASP.NET MVC oraz JavaScript, JQuery, Web Services, HTML, CSS lub
technologiach back-end w środowisku Microsoft: C#, .NET, WCF, Entity Framework wraz ze znajomością bazy danych SQL Server
Doświadczenie w pracy z wytwarzaniem oprogramowania z użyciem metodologii AGILE (SCRUM),
Bardzo dobre rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne,
 pozytywne myślenie
 chęci do nauki
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

Pełną wyzwań pracę dla polskich i zagranicznych klientów (możliwość wyjazdów za granicę)
Elastyczne godziny pracy
Atrakcyjny pakiet socjalny
Pracę pełną wyzwań z nowymi technologiami
Opiekę medyczna
Prace w doświadczonym zespole.