Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Katowice
praca stacjonarna
3290 dni temu

Ogłoszenie numer: 671539, z dnia 2015-03-27

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Odpowiadając na duże zapotrzebowaniem na fachowców z branży obróbki metalu rozpoczynamy kolejną edycję bezpłatnego kursu języka niemieckiego dla spawaczy. Od roku 2013 udało nam się skutecznie nauczyć komunikować się w języku niemieckim ponad 200 fachowców. Dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 206572_001

Opis stanowiska

Co oferujemy:
- Spotkanie z pracodawcą niemieckim w Krakowie,
- Pełną informację o oferowanym stanowisku pracy,
- Intensywny bezpłatny kurs języka niemieckiego który pozwoli ci pracować w Niemczech na stanowisku spawacza,
- Gwarancję pracy po ukończeniu kursu,
- Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Gdzie i kiedy:
- Rozpoczęcie kursu językowego: maj 2015,
- Kurs będzie odbywał się w Krakowie,
- Czas trwania kursu dwa miesiąc,

- Ilość osób w grupie: 8 – 10,
- Zajęcia będą odbywać się 3 razy w tygodniu po 4 godzin dziennie,

- Planowane zatrudnienie od lipiec 2015,
- Miejsce pracy: Niemcy, południowe landy.

Oferujemy

Szukamy osób z:
- Wykształceniem o profilu zawodowym,
- Aktualnymi uprawnieniami spawalniczymi (135/136 i/lub 141 i/lub 111 i/lub 311),
- Doświadczeniem w pracy na stanowisku spawacza minimum 3 lata,
- Zaangażowanie i chęcią do nauki języka niemieckiego,
- Własny samochodem którym będą mogły wyjechać do Niemiec,
- Nastawieniem do podjęcia pracy na dłuższy okres.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.