Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o.
lubuskie, Gorzów Wlkp.
praca stacjonarna
4670 dni temu

Ogłoszenie numer: 152246, z dnia 2011-06-15

Specjalizujemy się w cięciu stali, wstępnej obróbce mechanicznej elementów konstrukcji, montażu i spawaniu nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji stalowych i ich końcowej obróbce mechanicznej. Pracujemy w oparciu o normy ISO 9001 i ISO 3834.

Poszukujemy 7 osób na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska

  • spawacz konstrukcji stalowych
  • samokontrola jakościowa konstrukcji
  • raportowanie przebiegów prac w dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • doświadczenie w budowie konstrukcji  stalowych spawanych
  • uprawnienia MAG 135/136
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznej, młodej firmie.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • dodatkowy pakiet socjalny.
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji.