Praca.pl Praca Pomorskie Specjalista ds. Funduszy UE Pomorskie
Specjalista (Analityk) ds. pisania projektów unijnych

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.
pomorskie, cała Polska
praca stacjonarna
2599 dni temu

Ogłoszenie numer: 1550187, z dnia 2017-03-13

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. jest najnowocześniejszą firmą doradczą,

która kompleksowo połączyła usługi doradcze w ramach projektów inwestycyjnych z produktami finansowymi oferowanymi przez banki, towarzystwa leasingowe i ubezpieczeniowe.

Obecnie poszukujemy osób prowadzących własną działalność gospodarczą lub szukających zleceń, doświadczonych w pozyskiwaniu dotacji z UE m.in. z POIR i RPO. na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, cała Polska

Opis stanowiska

  • opracowywanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej, niezbędnej do uzyskania wsparcia finansowego ze środków unijnych, tj. przygotowanie: wniosków o dofinansowanie, biznes planów, studiów wykonalności, itp. zgodnie z wytycznymi i wymaganiami konkursowymi
  • mile widziani analitycy gotowi do realizacji min. 2 projektów miesięcznie

Wymagania

  • potwierdzone sukcesami min. 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów dofinansowanych ze środków unijnych
  • znajomość programów unijnych (krajowych i regionalnych)
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność
  • odpowiedzialności, samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy
  • możliwość pracy zdanej
  • stałe zlecenia na realizacje projektów
  • udział w prestiżowych projektach
  • długofalową współpracę