Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista Back Office z j. niderlandzkim

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2796 dni temu

Ogłoszenie numer: 1268483, z dnia 2016-08-26

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

• weryfikacja poprawności i zgodności z procedurami przesyłanych treści
• analiza otrzymanych danych i odpowiednia segregacja zgodna z wymaganiami
• prowadzenie dokumentacji działań
• monitorowanie statusów realizowanych działań

Wymagania

• dobra znajomość j. niderlandzkiego
• mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1/B2)
• wykształcenie wyższe
• skrupulatnośćdbałość o szczegóły

Oferujemy

• możliwość poglębiania wiedzy i umiejętności posługiwania się językiem obcym
• możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym
• konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• umowa o pracę + wraz z pakietem benefitów (m.in. dofinansowanie do wyjazdów urlopowych, karta benefit, prywatna opieka medyczna)
• stałe godziny pracy bez konieczności pracy w godzinach nadliczbowych

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.