Praca.pl Praca Mazowieckie Programista Sharepoint Mazowieckie
Specjalista do Spraw Utrzymania Aplikacji Sharepoint

Nigel Frank International
mazowieckie, Wraszawa
praca stacjonarna
2644 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wraszawa
Nr ref.: 13012017ak2

 Obowiązki:
  • Utrzymanie, obsługa posiadanej instalacji.
  • Rozwój i utrzymanie rozwiązań integracyjnych Sharepoint.
  • Wsparcie HD II -III linia dla użytkowników.
  • Tworzenie raportów.
  • Budowa dedykowanych rozwiązań na platformie Sharepoint.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunek informatyczny.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technologii Sharepoint oraz Office365.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Umiejętność wyszukiwania i rozwiązywania problemów.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji.
  • Znajomość języka angielskiego.
 Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów.
  • Miła atmosfera pracy.
  • Szerokie możliwości rozwoju.