Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Badań Rynku Wrocław
Specjalista ds. analiz w Departamencie Badań i Analiz Opinii Klientów (Voice of Customer)

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3432 dni temu

Wrocław

Nr Ref.: SA/VOC/2014

zakres obowiązków:

  • gromadzenie danych dotyczących głosu Klienta z różnych punktów styku na linii Klient - Bank
  • analiza ilościowa i jakościowa pozyskanych danych ze źródeł pierwotnych (własne analizy) oraz wtórnych (dane dostępne z innych źródeł)
  • wsparcie departamentu w pracach operacyjnych (m.in.: prowadzenie badań, mapowanie procesów związanych z obsługą Klienta w Banku, etc.)

wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • zdolność analitycznego wnioskowania i syntetycznego prezentowania danych
  • znajomość tematyki relacyjnych baz danych
  • bardzo dobra znajomość języka SQL
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet benefitów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • specjalistyczne szkolenia związane z zakresem obowiązków