Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Celnych

Kronospan
opolskie, Strzelce Opolskie
praca stacjonarna
3063 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Główne obowiązki

  • sporządzanie dokumentów celnych i transportowych,
  • zgłaszanie towarów do odpraw celnych,
  • obsługa odpraw celnych w systemach ECS, CELINA, NCTS,
  • uzyskiwanie pozwoleń wydawanych przez Izbę Celną lub Urząd Celny,
  • przygotowanie i składanie deklaracji INTRASTAT.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • aktualny wpis na listę agentów celnych,
  • znajomości przepisów z dziedziny prawa celnego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość MS Office.

Dodatkowe informacje

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w prężnym i ambitnym zespole,
  • umowę o prace,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć.

Kandydacie/kandydatko ta oferta pracy jest
właśnie dla Ciebie!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).