Najnowsze oferty pracy

  • Płatny Staż / Praktyki w dziale Ciągłego Doskonalenia

    PO Lighting Poland Sp. z o. o.   Niemce, k. Lublina    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  umowa zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Pomoc w prowadzeniu projektów ciągłego doskonalenia; Wdrażanie narzędzi LEAN w obszarze produkcyjnym tj. 5S, SMED, TPM; Udział w balansowaniu procesów produkcyjnych; Pomiary czasu cyklu operatora / maszyny; Nadzór nad SPC w wybranych procesach produkcyjnych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Ciągłości Działania

Sygnity S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2604 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Sygnity jest czołową polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Od ponad 25 lat dostarczamy i wdrażamy zaawansowane technologicznie rozwiązania własne oraz rozwiązania firm globalnych. Świadczymy usługi w pełnym zakresie: od konsultingu, poprzez realizację i wdrożenie, aż do serwisowania i outsourcingu, dla instytucji administracji centralnej i samorządowej oraz ochrony zdrowia, a także dla dużych i średnich firm najważniejszych sektorów gospodarki: bankowo- finansowego, ubezpieczeniowego, energetycznego i paliwowego. Posiadamy biura w 13 lokalizacjach w Polsce. W Sygnity S.A. obowiązuje Kodeks Etyki w Biznesie, który określa zasady postępowania gwarantujące przejrzystość i wiarygodność podejmowanych przez spółkę działań.

Kto tworzy Sygnity?
Eksperci dziedzinowi, pasjonaci technologii, mistrzowie transformacji i ambitni liderzy.
Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę IT.
Rozpocznij zawodową karierę od projektów dla naprawdę wielkich graczy. Aplikuj do Sygnity już teraz!

U nas będziesz odpowiedzialny za:

  • aktualizowanie i utrzymywanie planu ciągłości działania (BCP) oraz procesów / dokumentacji powiązanej;
  • planowanie, opracowywanie i realizacja testów planów ciągłości działania i zarządzania kryzysowego;
  • wspieranie, nadzór i utrzymanie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji;
  • opracowywanie i monitorowanie standardów bezpieczeństwa w obszarze prowadzonych projektów informatycznych;
  • odpowiedzialność za proces monitorowania środowiska konkurencyjnego;
  • kształtowanie wśród pracowników świadomości wpływu bezpieczeństwa na pomyślną realizację misji Spółki i Grupy.

Jeśli masz:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek informatyczny);
  • 5 lat doświadczenia w obszarze budowania planów ciągłości działania oraz zarządzania ciągłością działania i / lub bezpieczeństwem informacji (preferowane doświadczenie w branży IT);
  • znajomość tworzenia dokumentacji związanej z bezpieczeństwem informacji;
  • doświadczenie w analizie ryzyka i zapewnienia bezpieczeństwa informacji;
  • znajomość norm jakości: ISO/IEC 22301, ISO/IEC 27001, jak i pokrewnych;
  • umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia procedur i długofalowego planowania działań;
  • dużą samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • dobrą znajomość języka angielskiego;
  • dobrą znajomość pakietu MS Office.
Mile widziane:
  • doświadczenie z zakresu zarządzania projektami;
  • certyfikat CISP lub pokrewny.

Z nami zyskasz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie);
  • długofalową współpracę;
  • udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach.
przycisk

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego na w/w stanowisko, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Zobacz Profil Pracodawcy