Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. ERP

AUDIT Doradztwo Personalne
Nowa Sól
praca stacjonarna
2409 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Nowej Soli, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział we wdrożeniu Microsoft Dynamics AX 2012;
  • Szkolenia i support dla użytkowników;
  • Dostosowanie systemu do potrzeb organizacji.

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość Microsoft Dynamics AX 2012 (głównie chodzi o moduły związane z produkcją, logistyką i zakupami);
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów;
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP;
  • Min. dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • Praca na czas wdrażania projektu (ok. 9 miesięcy)