• Młodszy Specjalista ds. organizacji wydarzeń pracowniczych

    Akademia Leona Koźmińskiego   Warszawa    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    Biuro ds. Badań Naukowych i Rozwoju Kadry Główne obowiązki: organizacja i koordynacja wydarzeń dla pracowników, np. corocznej imprezy integracyjnej, imprez okolicznościowych, w tym także wydarzeń dla dzieci pracowników, wyszukiwanie wykonawców usług i dostaw na potrzeby imprez,...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. eventów/marketingu

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3329 dni temu

Ogłoszenie numer: 643722, z dnia 2015-03-09

Dobrze rozwijająca się firma z branży gastronomiczno-rozrywkowej w Warszawie
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizacja imprez muzycznych, koncertów, eventów

  • Kompleksowa organizacja imprez kulturalnych

  • Aktualizacja stron www

  • Research konkurencji

  • Research wydarzeń kulinarnych/eventowych/targowych

  • Moderowanie forów na serwisach kulinarnych

  • Pozyskiwanie sponsorów i partnerów imprez/eventów

  • Negocjacje z podwykonawcami/dostawcami

  • Negocjowanie warunków kontraktów

  • Promocja wydarzeń

Wymagania

  • Doświadczenie w branży rozrywkowo-muzycznej/eventowej

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy z klientem, partnerem, sponsorem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doskonała organizacja pracy, dokładność i terminowość

  • Optymizm i energia w działaniu

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w dziale marketingu
  • Elastyczny czas pracy
  • Młody zespół współpracowników
  • Miłą atmosferę pracy