Praca.pl Praca Opolskie Specjalista ds. Funduszy UE Opolskie
Specjalista ds. funduszy unijnych

Foton Technik sp. z o.o.
opolskie
praca stacjonarna
2536 dni temu

Foton Technik – jesteśmy nowoczesną firmą, która jest częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Jesteśmy wiodącym graczem w branży Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce. Budujemy własne farmy fotowoltaiczne oraz realizujemy elektrownie słoneczne dla naszych klientów na terenie całego kraju. Mamy za sobą wykonanie 2,5 tys. instalacji na dachowych oraz ponad 4,5MW zainstalowanej mocy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie wniosków o dofinansowanie w konkursach RPO na terenie całego kraju w zakresie OZE, w szczególności instalacji fotowoltaicznych do 200kW. Dajemy możliwość pracy zdalnej home-office.

Zakres zadań:
  • Przygotowanie wniosków o dofinansowanie w konkursach RPO ( studium wykonalności, biznes plan).
  • Tworzenie dokumentacji i załączników niezbędnych do otrzymywania dofinansowania.
  • Kontakt drogą mailową lub telefoniczną z klientem w celu pozyskiwania danych niezbędnych do napisania projektu.
  • Kierowanie zapytań do Instytucji Ogłaszających Konkurs.
Wymagania:
  • Praktyczna umiejętność profesjonalnego przygotowania wniosków unijnych, poparta doświadczeniem i sukcesami.
  • Doświadczenie w zakresie OZE nie jest wymagane, będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu – określenie priorytetów, planu pracy i jego realizacja.
  • Rzetelność w wykonaniu zleceń, dokładność, terminowość.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientami i umiejętność samodzielnego pozyskiwania informacji od klienta.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub o współprace.
  • Możliwość pracy zdalnej home-office.
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, posiadającej mocnego inwestora branżowego (Innogy).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Miła atmosfera w pracy, w dynamicznym profesjonalnym zespole.
  • Brak biurokracji, korporacyjnych nonsensów, przyjazna kultura pracy nastawiona na cele i wyniki w pracy.