• Specjalista / Specjalistka ds. logistyki odpadów specjalnych

    REMONDIS Sp. z o.o.   Polkowice, ul. Jana Wyżykowskiego 8    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twój dzień pracy będzie składał się z: realizacji obsługi klienta na podstawie otrzymanych zamówień; kontaktu z klientami i podwykonawcami; obsługi systemu informatycznego funkcjonującego w Spółce; prowadzenia dokumentacji;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Gospodarki Odpadami

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.
Łódź
praca stacjonarna
3396 dni temu

IDES Consultants Polska
90-350 Łódź,
ul. Tymienieckiego 25C/203
tel./fax (48-42) 630 04 33
(48-42) 637 01 99

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia
pod numerem 925.

IDES od 18 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Ochrona środowiska / BHP poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: GO/12/2014

Opis stanowiska:

  • Zdobywanie klientów i opieka nad klientami istniejącymi;
  • Realizacja założeń handlowych;
  • Realizacja Polityki firmy;
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów z odbytych wizyt, wskaźników, itp.

Wymagania:

  • Średnie lub wyższe wykształcenie, preferowany kierunek Ochrona Środowiska;
  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego z zakresu prospekcji telefonicznej oraz zdobywania nowych klientów;
  • Obsługa programów komputerowych pakietu biurowego Microsoft Office: (Word, Excel, PowerPoint);
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Otwartość co do formy współpracy-możliwość umowy o pracę / kontrakt managerski / umowa agencyjna;
  • Niezależny charakter stanowiska;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie motywacyjne;
  • Samochód służbowy, narzędzia informatyczne oraz komunikacyjne.
Zainteresowane osoby prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi 90-350, ul. Tymienieckiego 25C/203, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną."

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi 90-350, ul. Tymienieckiego 25C/203. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji – pośrednictwo w nawiązaniu stosunku pracy. IDES Consultants Polska sp. z o.o. będzie udostępniać Pana / Pani dane osobowe na rzecz innych podmiotów – pracodawców. Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pan / Pani korzystać w siedzibie administratora danych, jak również drogą pocztową. Podanie danych jest dobrowolne.