Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Dobczyce
Specjalista ds. Inwestycji i remontów

Wawel S.A.
Dobczyce
praca stacjonarna
3365 dni temu

Miejsce pracy: Dobczyce

Nr Ref.: SIR / 01/15

Obowiązki:
  • prowadzenie spraw inwestycyjno-remontowych z zakresu branży ogólnobudowlanej

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu ogólnobudowlanym

  • znajomość obsługi komputera/MS Office, AutoCAD/

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe

  • prawo jazdy

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • kreatywność motywacja i zaangażowanie

  • dyspozycyjność

Firma oferuje:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • system wynagrodzeń adekwatny do posiadanych umiejętności

    Ze względu na stacjonarny rodzaj pracy mile widziane osoby z okolic Dobczyc

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Poznaj

Wawel SA

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu. Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą. Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!