Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Makijażu

Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3125 dni temu

Dołącz do Nas i dziel z nami nasze pasje i idee!!

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Nr Ref.: L/STUDIO/SMU/0914

Jeśli chcesz:
  • Być częścią nowego konceptu
  • Wykorzystywać swoje umiejętności w budowaniu relacji z klientami
  • Rozwijać swoje umiejętności w zakresie wykonywania makijaży
  • Poszerzyć swoją wiedzę o kosmetykach i produktach niekosmetycznych Avon
  • Wykorzystywać swoją kreatywność w realizacji eventów w Studio

Cenisz sobie wyzwania i lubisz pracę z ludźmi, a kosmetyki są Twoją pasją? Zaaplikuj!

Czego oczekujemy:
  • Doświadczenia w zakresie obsługi klienta
  • Doświadczenia w zakresie wykonywania profesjonalnych makijaży
  • Orientacji na wynik i przedsiębiorczości
  • Pasji i energii
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Co możemy Ci zaoferować:
  • Wynagrodzenie prawdopodobnie wyższe niż sądzisz
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Kulturę organizacyjną, w której najważniejsze są wysokie standardy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
Dane osobowe podane w zgłoszeniach będą przetwarzane przez Avon EMEA Finance Service Centre Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Ul. Fabrycznej 5 na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych lub ich poprawiania.

Zobacz nasz profil pracodawcy