Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    7 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Windykator Warszawa
Specjalista ds. należności ze znajomością języka angielskiego

Technicolor Polska
Warszawa
praca stacjonarna
2812 dni temu

www.technicolor.com

Jesteśmy światowym liderem w sektorze mediów i nowoczesnych technologii – nasza firma dostarcza m.in. wysokiej klasy rozwiązania cyfrowe dla branży filmowej i rozrywkowej, zapewniając najlepszej jakości efekty audiowizualne.

Technicolor to międzynarodowy koncern, posiadający oddziały na całym świecie i zatrudniający niemal 14 tysięcy osób.

W naszym oddziale Technicolor FSSC w Warszawie zajmujemy się obsługą finansowo-księgową
europejskich spółek koncernu. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: CCEN

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, w tym w obszarze zarządzania należnościami (Order to Cash)

  • wiedza z zakresu rachunkowości i finansów

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego; znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość pakietu MS Office i bardzo dobra znajomość MS Excel

  • wykształcenie wyższe preferencyjnie w obszarze finansow i rachunkowości

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • samodzielność, dokładność i sumienność

  • energia, konsekwencja w działaniu i zaangażowanie w pracę

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rozrachunków z klientami dla zagranicznych spółek grupy Technicolor
  • kontrolowanie i monitorowanie należności oraz zapewnianie ich terminowej spłaty
  • uzgadnianie sald
  • wystawianie  faktur, kontrola rozrachunków na kontach klientów
  • bieżący kontakt z klientami oraz wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych oraz raportów na zamknięcie
  • przygotowywanie prognoz pieniężnych dot. wpływów od klientów
  • przygotowywanie raportów oceny ryzyka klientów na potrzeby firmy

Oferujemy:

  • jasne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, program sportowy i inne)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w międzynarodowej i dynamicznej firmie oraz przyjaznej atmosferze
  • codzienny kontakt z językiem obcym
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Technicolor w celach rekrutacji, w tym na umieszczenie i przetwarzanie ww. danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Technicolor Polska Sp. z o.o., Oddział FSSC z siedzibą w Warszawie, 02-634, przy ul. Racławickiej 93, lub innego podmiotu grupyTechnicolor, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."