Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Specjalista ds. obsługi klienta

LOBO HR
Białystok
praca stacjonarna
3380 dni temu

Dla naszego klienta, ogólnopolskiej drukarni wielkoformatowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:
  • obsługa klienta, realizacja zamówień
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż materiałów do druku wielkoformatowego
Wymagamy:
  • min. roczne doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta
  • zaawansowana znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju poprzez współpracę z doświadczonym zespołem oraz szkolenia
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Agencji Pracy Lobo oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Więcej naszych ofert na stronie www.lobohr.pl