Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

"BYŚ" Wojciech Byśkiniewicz
Warszawa
praca stacjonarna
2352 dni temu

Firma zajmująca się odbiorem i przetwarzaniem odpadów, utrzymaniem ulic i placów, działająca od 1993 roku, zatrudniająca około 250 pracowników, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • prowadzenie ewidencji odpadów,
  • uzyskiwanie decyzji z zakresu ochrony środowiska,
  • sporządzanie ofert,
  • obsługa klienta.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe związane z ochroną środowiska,
  • znajomość ustawy Prawo ochrony środowiska, ustawy o odpadach,
  • samodzielność, dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • bez nałogów.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie,
  • dobre warunki pracy,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej.