• Młodszy Specjalista ds. organizacji wydarzeń pracowniczych

    Akademia Leona Koźmińskiego   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Biuro ds. Badań Naukowych i Rozwoju Kadry Główne obowiązki: organizacja i koordynacja wydarzeń dla pracowników, np. corocznej imprezy integracyjnej, imprez okolicznościowych, w tym także wydarzeń dla dzieci pracowników, wyszukiwanie wykonawców usług i dostaw na potrzeby imprez,...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Organizator Imprez Kulturalnych Poznań
Specjalista ds. Organizacji i Produkcji Widowisk Kulturalnych i Muzycznych

Sollus sp.z o.o
Poznań
praca stacjonarna
3374 dni temu

Ogłoszenie numer: 594866, z dnia 2015-01-27

Sollus Entertainment wchodzi w skład Sollus Group, powstałej w 2010 roku firmy, której działalność koncentruje się wokół wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Aktualnie zajmujemy się na produkcją i organizacją przedstawień teatralnych w większości polskich miast. Firma została stworzona na bazie naszych wieloletnich doświadczeń zebranych podczas pracy dla międzynarodowych korporacji. Nasz zespół to nie tylko młodzi gniewni, to także doświadczeni i pokorni.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie projektów produkcji widowisk teatralnych i muzycznych
  • Tworzenie edycja i realizacja budżetów i kosztorysów widowisk teatralnych i muzycznych
  • Przygotowywanie przetargów, konkursów ofert, itp.
  • Kontakty z obecnymi dostawcami firmy
  • Praca operacyjna przy realizacji wydarzeń

Wymagania

  • Bardzo wysoki poziom organizacji wielowątkowych projektów
  • Bardzo wysoki poziom odpowiedzialności za jakość realizowanego projektu
  • Bardzo wysoki poziom wiedzy technicznej (w szczególności w zakresie sceny, scenografii, dźwięku, światła) związanej z realizacją widowisk
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacji interpersonalnej
  • Bardzo wysoki poziom samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Wysoki poziom kreatywności i sumienności, a także umiejętności analizy i wyciągania wniosków
  • Dyspozycyjność służbowa
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kategorii B

Oczekujemy ponadto:

  • Pełnej integracji emocjonalnej z życiem i działaniem firmy
  • Dyspozycyjności i działania ukierunkowanego na poszukiwanie rozwiązań
  • Doświadczenia w podobnej działalności I znajomości zagadnień z zakresu organizacji imprez, eventów
  • Otwartości na rozwój i naukę

Oferujemy

  • Stała praca/współpraca
  • Bardzo wysoki poziom samodzielności w działaniu
  • Praca w bardzo przyjaznym zespole dającym pełną możliwość rozwoju zawodowego i satysfakcję