Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Windykacji i Restrukturyzacji Wrocław
Specjalista ds. Postępowania Sądowego i Egzekucyjnego

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3507 dni temu

Wrocław

zadania

  • realizacja procesu windykacji należności banku na etapie sądowym i egzekucyjnym
  • współpraca z sądami i komornikami w zakresie prowadzonych spraw
  • monitorowanie terminowości i skuteczności podejmowanych w sprawach działań
  • analiza spraw pod kątem wyboru optymalnej ścieżki postępowania egzekucyjnego
  • prowadzenie negocjacji z dłużnikami w zakresie dobrowolnej spłaty zadłużenia (korespondencyjna, telefoniczna)
  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych przez przełożonego celów i zadań

wymagania

  • min. roczne doświadczenie związane z obsługą spraw na etapie windykacji prawnej produktów bankowych
  • preferowane wykształcenie kierunkowe: prawo/administracja
  • praktyczna znajomość przepisów w zakresie procedury postępowania cywilnego
  • nastawienie na realizację wyników
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • wynagrodzenie podstawowe uzupełniane systemem premiowym