Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. reklamy - handlowiec

Radio KOLOR 103 FM
mazowieckie
praca stacjonarna
3297 dni temu

Ogłoszenie numer: 668934, z dnia 2015-04-15

Radio Kolor to jedna z najdłużej działających stacji radiowych metropolii warszawskiej. Nasz program jest emitowany od 1993 roku, a marka rozpoznawalna i pozytywnie kojarzona w całym kraju. Jesteśmy radiem opiniotwórczym, utrzymującym aktywny kontakt z naszymi słuchaczami, a z naszymi klientami budujemy długotrwałe relacje.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • współpraca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi oraz osobami odpowiedzialnymi za marketing prestiżowych firm w Warszawie
  • doradzanie klientom w obszarze planowania i przeprowadzania kampanii reklamowych
  • przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów, zawieranie umów handlowych oraz nadzór nad ich realizacją
  • aktywne budowanie i utrzymywanie własnego portfela klientów

Wymagania

Wyróżnia nas dbałość o przyjazną atmosferę w pracy oraz nastawienie na sukces zarówno Radia Kolor, jak i rozwój zawodowy naszych pracowników, dlatego poszukujemy osób posiadających:

  • minimum 2- letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
  • ugruntowaną wiedzę na temat rynku reklamowego i marketingu
  • znajomość technik i narzędzi sprzedażowych, umiejętności negocjacyjne
  • znajomość środowiska Windows, Pakiet Office (szczególnie Power Point)
  • wysoką motywację do pracy, asertywność, kulturę osobistą
  • umiejętność pracy zarówno na samodzielnym stanowisku, jak i w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie oraz wysokie premie za realizację budżetów
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • przejrzysty system wynagradzania i regularne szkolenia