Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej

StarVest Group Sp. z o.o
Katowice
praca stacjonarna
2614 dni temu

Ogłoszenie numer: 1530383, z dnia 2017-02-27

StarVest Group to spółka zajmująca się doradztwem medialnym.
Działamy poprzez poszczególne działy pomagając przedsiębiorstwom wdrożyć odpowiednią strategię i osiągnąć cele biznesowe.
Zajmujemy się m.in. reklamą z uwzględnieniem takich form jak content marketing, copywriting oraz kreowaniem a także koordynacją wizerunku firm, instytucji i osób.

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży w strukturach call center, B2B lub jako konsultant, doradca,
jesteś nastawiony/a na rozwój zawodowy i chcesz rozpocząć karierę z perspektywą na wiele lat, budując swoje relacje z przedsiębiorcami, samorządami doradzając im usługi PR, reklamę oraz eventy przy tym solidnie zarabiając – to czekamy na Ciebie!

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej (prasa/intenet/TV),
  • doradztwo w zakresie reklama/ PR /event,
  • prowadzenie negocjacji oraz przygotowanie i prezentacja oferty dopasowanej do klienta,
  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami,
  • rozmowy handlowe z Zarządem, działami PR i marketingu,
  • udział w przygotowywaniu kampanii marketingowych,
  • inicjowanie, kreowanie i realizacja nowych pomysłów oraz rozwiązań w oparciu o potrzeby klientów.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży marketingowej, reklamowej - będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • umiejętność utrzymania długofalowych relacji z klientami,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • sprawne poruszanie się po internecie,
  • dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych,
  • mile wdziana znajomość jęz. obcego.

Oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny z możliwością stałego zatrudnienia,
  • możliwość awansu na menedżera zespołu,
  • udział w ciekawych projektach medialnych i PR - marketingowych,
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja + premia
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
  • relatywny wpływ na wysokość swoich zarobków poprzez premię i prowizję,
  • pracę stacjonarną od pon. do pt. (wolne weekendy).