Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2982 dni temu

Ogłoszenie numer: 980535, z dnia 2016-02-23

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie reklamodawców do wydań papierowych i internetowych Wydawnictwa
  • Budowanie bazy Klientów, monitorowanie ich potrzeb i tworzenie systemu kontaktów
  • Przygotowanie dedykowanych ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów
  • Współpraca z kontrahentami od momentu zamówienia do publikacji reklamy i podsumowania efektów
  • Przygotowywanie prognoz sprzedażowych i raportowanie wyników
  • Realizacja przydzielonych planów sprzedażowych

Wymagania

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Inicjatywa, aktywność i wytrwałość w docieraniu do Klientów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobrze rozwinięte zdolności planowania i organizacji czasu pracy
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Doświadczenie zawodowe związane z marketingiem internetowym i znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe i rozliczenie w oparciu o system prowizyjny
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • Umowę o pracę