Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Roszczeń Wrocław
Specjalista ds. sprzedaży wierzytelności

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
2465 dni temu
Wrocław
  • Koordynacja przetargów na sprzedaż wierzytelności
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  • Prowadzenie bieżącej współpracy i komunikacji z partnerami zewnętrznymi banku
  • Prowadzenie rozliczeń z partnerami zewnętrznymi banku
  • Prowadzenie obsługi posprzedażowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjności w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • Dokładność, skrupulatność, samodzielność
  • Wymagane doświadczenie w zakresie współpracy z podmiotami zewnętrznymi
  • Wymagane doświadczenie w pracy w instytucji finansowej lub zarządzającej wierzytelnościami
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Interesujące i pełne wyzwań stanowisko
  • Bliską współpracę z partnerami biznesowymi banku
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość elastycznego zarządzania czasem pracy
  • Opiekę medyczną, możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
  • Parking dla rowerzystów
  • Atrakcyjną lokalizację pracy – wrocławski Rynek