Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista Ds Sprzedaży

Kurier Południowy
mazowieckie, Piaseczno K.W-Wy
praca stacjonarna
6900 dni temu

Ogłoszenie numer: 11419, z dnia 2005-05-07

Kurier Południowy to wydawnictwo ukazujące się na rynku prasowym od 2001 roku. Gazeta kolportowana jest nieodpłatnie na terenie pięciu powiatów (piaseczyńskiego, pruszkowskiego, grójeckiego, grodziskiego i otwockiego) oraz Ursynowa w nakładzie 100 tys. egzemplarzy. Ma koło 400 tys. czytelników.

Miejsce pracy: mazowieckie, Piaseczno K.W-Wy

Opis stanowiska

Praca polega na sprzedaży powierzchni reklamowej. Organizacji akcji promocyjnych.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży. Zdolność negocjacji. Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Wynagrodzenie wynika z pensji podstawowej oraz premi, która wynika z wielkości sprzedaży