Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kosmetolog Warszawa
Specjalista ds. Szkoleń - Kosmetolog / Kosmetyczka

BTL Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2321 dni temu

Ogłoszenie numer: 1868515, z dnia 2017-12-11

Międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji aparatury medycznej
poszukuje kandydatów do Działu Medycyny Estetycznej na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (kosmetyka, kosmetologia)
  • Doświadczenie w pracy jako kosmetolog lub kosmetyczka
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Duża dyspozycyjność
  • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Zdolności techniczne
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Samodzielność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Miejsce pracy:

  • Biuro w Warszawie oraz wyjazdy do klientów na terenie całego kraju