Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    4 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Płock Ogrodnik Płock
Specjalista ds. upraw w szkółce roślin ozdobnych i owocowych

Doradztwo personalne Ilona Lizak
Płock
praca stacjonarna
2743 dni temu

Nasz klient uznany na rynku dystrybutor najwyższej jakości produktów szkółkarskich, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Firma sprzedaje drzewa i krzewy, rośliny owocowe i ozdobne produkcji własnej, współpracuje również z innymi polskimi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych.
Do realizacji zadań związanych z własnymi uprawami szkółkarskimi firma poszukuje:

Miejsce pracy: Płock

Specjalista będzie odpowiedzialny za prowadzenie procesów produkcji roślinnej w szkółkach w celu zachowania standardów jakości produktów, organizację pracy podległego zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie ogrodnicze, wiedza z zakresu uprawy, ochrony i nawożenia roślin, procesów produkcji drzew i krzewów
  • Obsługa komputera (Office) i urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.