Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
  • Księgowa / księgowy - Dział Należności i Windykacji

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 380 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twój zakres obowiązków księgowanie wyciągów, monitorowanie należności, windykacja – tel. kontakt z klientami, wezwania do zapłaty, przygotowywanie dokumentacji dla prawnika, księgowanie faktur sprzedaży, kontrola fiskalizacji, uzgodnienia rejestrów VAT, rozliczanie kart płatniczych-...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Windykator Opolskie
Specjalista ds. Windykacji - Agent Terenowy

Kredyt Inkaso S.A.
opolskie
praca stacjonarna
3301 dni temu

Kredyt Inkaso S.A. to polska firma o zasięgu międzynarodowym, zajmująca się zarządzaniem wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat jeden z liderów na rodzimym rynku obrotu wierzytelnościami. W zakresie swojej działalności współpracuje z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Spółka posiada kadrę wyposażoną w niezbędną wiedzę i umiejętności, potencjał ekonomiczny i techniczny oraz narzędzia i środki niezbędne, do jak najlepszego wykonywania powierzonych obowiązków. Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracowników o dużym doświadczeniu zawodowym, jak również osób młodych, energicznych, optymistycznie nastawionych do wyzwań w dynamicznie zmieniającym się środowisku finansowym.

Spółka obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Zadania:
  • podejmowanie czynności windykacyjnych w terenie,

  • prowadzenie negocjacji z dłużnikami oraz windykacja zaległych płatności,

  • dbanie o terminową realizację powierzonych zadań,

  • terminowe sporządzanie raportów windykacyjnych.

Wymagania:
  • umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji,

  • obsługa komputera w stopniu umożliwiającym sprawną wymianę informacji,

  • dyspozycyjność i chęć pracy w terenie,

  • niekaralność,

  • dysponowanie środkiem transportu,

  • prowadzona działalność gospodarcza /lub chęć jej założenia/.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne - adekwatne do efektów pracy, dodatkowe wynagrodzenie za poczynione ustalenia,

  • interesujący system konkursów i nagród zależnych od wyników pracy,

  • pracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem ludzi,

  • możliwość rozwoju poprzez poznawanie nowatorskich rozwiązań i zagadnień monitoringu windykacji należności podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.