Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. windykacji terenowej

Alior Bank Spółka Akcyjna
Zielona Góra
praca stacjonarna
3495 dni temu

ALIOR BANK - Bank uniwersalny; jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zdolnych i ambitnych kandydatów, którzy są gotowi do rozpoczęcia współpracy w ramach płatnego Stażu.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków:
  • realizację planów ilościowych i jakościowych na powierzonym portfelu kredytowym
  • bezpośrednią windykację należności
  • zabezpieczanie pojazdów stanowiących zabezpieczenie umów kredytowych
  • dbanie o odpowiedni poziom i  jakość pracy
  • raportowanie do przełożonych
  • weryfikację stanu  zabezpieczeń  oraz inwestycji
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy związanej z windykacją bezpośrednią
  • wykształcenie średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dynamika i zdecydowanie w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • prawo jazdy kat. B
Wybranym osobom oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się Banku
  • miłą atmosferę pracy i nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych w Alior Bank S.A., zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Poznaj

Alior Bank

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Praca w Alior Banku jest wyjątkowym doświadczeniem, dzięki któremu możemy przedstawiać swoje propozycje i spostrzeżenia, dotyczące nowatorskich rozwiązań. Nie ograniczają nas żadne przestarzałe struktury czy systemy, dość powszechne w innych instytucjach. Dzięki temu nasze pomysły mogą być realizowane i przekształcane w konkretne rozwiązania, produkty, procedury, wzory postępowania. Praca, opierająca się na rozwiązaniach, które sami tworzymy i do których jesteśmy przekonani, jest źródłem motywacji i ogromnego zadowolenia.