Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
  • Księgowa / księgowy - Dział Należności i Windykacji

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 380 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twój zakres obowiązków księgowanie wyciągów, monitorowanie należności, windykacja – tel. kontakt z klientami, wezwania do zapłaty, przygotowywanie dokumentacji dla prawnika, księgowanie faktur sprzedaży, kontrola fiskalizacji, uzgodnienia rejestrów VAT, rozliczanie kart płatniczych-...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Windykator Łódź
Specjalista ds. Windykacji Terenowej

Klient portalu Praca.pl
Łódź
praca stacjonarna
3098 dni temu

Ogłoszenie numer: 844456, z dnia 2015-10-26

Firma finansowa poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: P/NT/U/10/2015/Nazwa Miejscowości

Opis stanowiska

  • bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z klientami,

  • negocjowanie warunków spłaty zadłużenia,

  • odbywanie wizyt w zakresie terenowych zleceń windykacyjnych,

  • ustalanie aktualnego miejsca pobytu, prowadzenia działalności lub pracy klienta i jego aktualnych numerów telefonów,

  • realizacja założonych wyników.

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie związane z windykacją terenową w banku lub firmie windykacyjnej,

  • wykształcenie średnie,

  • wysokie kompetencje interpersonalne, umiejętność negocjacji, perswazji i panowania nad rozmową,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • gotowość do pracy w nienormowanym czasie pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną.