Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
  • Księgowa / księgowy - Dział Należności i Windykacji

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 380 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twój zakres obowiązków księgowanie wyciągów, monitorowanie należności, windykacja – tel. kontakt z klientami, wezwania do zapłaty, przygotowywanie dokumentacji dla prawnika, księgowanie faktur sprzedaży, kontrola fiskalizacji, uzgodnienia rejestrów VAT, rozliczanie kart płatniczych-...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. windykacji

Kreditech Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2698 dni temu

Czy masz siłę i chęć do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie?

Czy chcesz mieć realny wpływ na kształt Windykacji w całej naszej Spółce?

Dołącz zatem do Kreditech Polska jako Specjalista ds. Windykacji w Kreditech!

Będziesz pracował bezpośrednio w naszym zespole windykacyjnym.

W Kreditech stosujemy technologie big data oraz złożone samouczące się algorytmy.

W naszej grupie pracuje ponad 300 oddanych pracowników z ponad 40 krajów.

Obecnie szukamy pracownika na stanowisko:

 Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
  • Wsparcie procesu monitoringu płatności
  • Zapewnienie wsparcia dla jak najefektywniejszej windykacji
  • Prowadzenie negocjacji z klientami naszej spółki
  • Ustalanie harmonogramu spłaty zobowiązań kredytowych
  • Windykowanie należności na rzecz Kreditech Polska
Twój Profil:
  • Chcesz zdobyć doświadczenie windykacyjne
  • Chcesz nauczyć się procesów windykacyjnych w środowisku FinTec
  • Jesteś osobą zorganizowaną, potrafiącą podejmować decyzje
  • Komunikatywnie władasz językiem angielskim
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze programów MS Office (w szczególności Excel)
Twoja Osobowość:
  • Cechuje Ciebie łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Twoja praca potrafi być dla Ciebie pasjonująca, lubisz przebywać z ludźmi.
Życie w Kreditech

Dbamy o naszych pracowników – staramy się sprawić, by Twoje codzienne obowiązki były ekscytujące i motywowały do ciągłego rozwoju. Jesteśmy miejscem innowacji, firmę cechuje szybkość działania, szybki rozwój i praca na najwyższych obrotach. Sami piszemy zasady, tworzymy historię, zatrudniając najlepszych. Jeśli chcesz być częścią Kreditech zaaplikuj już dziś.

Stanowisko pracy zlokalizowane jest w warszawskim biurze Kreditech Polska.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • System Premiowania
  • Pakiet Multisport
  • Szkolenia
Informujemy, że Administratorem danych jest Kreditech Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.