Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Wsparcia Operacji Technicznych

POLPHARMA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2280 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
OPIS STANOWISKA:
  • koordynacja administracyjna i zarządzanie dokumentacją Departamentu Operacji Technicznych
  • wsparcie dla Dyrektora Departamentu i całego zespołu w celu efektywnego zarządzania Departamentem
  • wsparcie dla kierowników projektu oraz inżynierów projektu w planowaniu, kontroli i realizacji projektów
  • obsługa w zakresie prowadzenia dokumentacji służbowej, organizacja i prowadzenie dokumentacji inżynierii projektowej
  • obsługa w zakresie obiegu korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej Departamentu
  • organizacja zaplecza spotkań indywidualnych i grupowych Dyrektora oraz pracowników Departamentu/zespołu (logistyka, rezerwacje itd.)
  • przygotowywanie raportów i notatek ze spotkań zespołu oraz z prowadzonych inicjatyw i projektów
  • przygotowywanie i wsparcie w przygotowywaniu prezentacji dla Dyrektora Departamentu i innych menadżerów wyższego szczebla
  • rejestracja i aktualizacja wydatków departamentu (zakupy, podróże służbowe, itp.)
  • wsparcie Społeczności i Komitetu Innowacji w zakresie administrowania Programem Innowacji
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe z zakresu administracji, zarządzania, farmacji lub kierunków technicznych
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word, Outlook)
  • mile widziane 2 – 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w zakresie wsparcia zarządzania projektami
  • wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu, pilność i dyspozycyjność
  • samodzielność i kreatywność, umiejętność innowacyjnego podejścia
  • zorientowanie na wyniki i czas,
  • proaktywność, podejmowanie inicjatyw
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny

Poznaj

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.