Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista w Departamencie Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju w Wydziale Polityki Regionalnej i Instrumentów Terytorialnych

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3559 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 161810
  • Data ukazania się ogłoszenia: 21 lipca 2014 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • w Departamencie Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju w Wydziale Polityki Regionalnej i Instrumentów Terytorialnych

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Warszawa ul. Wspólna 2/4

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa
  • Warszawa ul. Wspólna 2/4

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • branie udziału w pracach związanych z programowaniem strategicznym w okresie programowania UE 2014-2020 w zakresie instrumentów terytorialnych, w szczególności Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS), rewitalizacji i wymiaru miejskiego polityki spójności,
  • koordynacja i wsparcie procesu zarządzania RPO województwa lubuskiego,
  • przygotowanie systemu realizacji kontraktu terytorialnego,
  • opiniowanie, monitorowanie przygotowań Regionalnych Programów Operacyjnych w zakresie instrumentów rozwoju terytorialnego,
  • wsparcie przy programowaniu i wdrażaniu instrumentu terytorialnego – Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych,
  • organizacja spotkań roboczych, warsztatowych i konferencji w ramach prac nad realizacją zadań Wydziału.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe,
    – praca z bazami danych/programami specjalistycznymi do obsługi korespondencji.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych tylko na jednym/na innym piętrze,
    – brak windy dostosowanej do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
    – wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    – wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane za pomocą platformy windowej ,
    – ciągi komunikacyjne nie przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
    – praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner
    – praca w pokoju wieloosobowym,
    – brak podjazdu dla niepełnosprawnych przy wejściu do niektórych sal konferencyjnych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe magisterskie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w administracji publicznej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z polityką rozwoju oraz polityką spójności w Polsce, w tym instrumentami terytorialnymi,
    • bardzo dobra znajomość problematyki wspólnej polityki rolnej, w szczególności związanej z inicjatywą LEADER,
    • bardzo dobra znajomość problematyki rozwoju regionalnego w Polsce,
    • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z Unią Europejską,
    • umiejętności analityczne,
    • samodzielność i inicjatywa,
    • skuteczna komunikacja,
    • terminowość i rzetelność,
    • zorientowanie na osiąganie celów,
    • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów