Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista w dziale dokumentacji chemicznej

Klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
2765 dni temu

Ogłoszenie numer: 1289183, z dnia 2016-09-22

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji produktowej
  • tłumaczenia dokumentów oraz materiałów źródłowych, administrowanie nimi i ich archiwizacja
  • śledzenie zmian w przepisach prawnych oraz prowadzenie projektów zgodnie aktualnymi wytycznymi
  • współpraca z ośrodkami badawczymi i przemysłowymi
  • raportowanie i sporządzenie zestawień na potrzeby działu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym lub innym pokrewnym
  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok, ale również mile widziani absolwenci osiągający ponadprzeciętne wyniki w nauce
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego – warunek konieczny
  • umiejętność pracy z dokumentacją
  • dokładność, skrupulatność
  • otwartość na naukę i zdobywanie wiedzy w nowych obszarach

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • stabilność zatrudnienia