Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Matematyk Wrocław
Specjalista w Dziale E-learningu (dziedzina nauki - matematyka)

Politechnika Wrocławska
Wrocław
praca stacjonarna
3187 dni temu

Politechnika Wrocławska poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie treści do kursów e-learningowych z zakresu matematyki na poziomie akademickim wykorzystywanych w procesie nauczania studentów Politechniki Wrocławskiej jako uzupełniający materiał dydaktyczny.

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie treści zadań, rozwiązań, quizów oraz opisów do kursów e-learningowych ze szczególnym uwzględnieniem tematyki analizy matematycznej, algebry z elementami geometrii i rachunku prawdopodobieństwa,

  • pisanie treści w narzędziach edytorskich wykorzystywanych przez Dział E-learningu,

  • weryfikacja opracowanych kursów e-learningowych,

  • współpraca z innymi jednostkami Uczelni pod kątem rozpoznania potrzeb i programów nauczania na poszczególnych Wydziałach.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku matematyka – wymóg niezbędny,

  • doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć ze studentami lub uczniami szkół ponadgimnazjalnych,

  • dobra znajomość języka angielskiego w zakresie czytania i rozumienia,

  • umiejętność przygotowywania materiałów dydaktycznych

Dodatkowe atuty:
  • stopień naukowy doktora nauk matematycznych lub osoba będąca w trakcie studiów doktoranckich,

  • ukończenie studiów podyplomowych o profilu przygotowania pedagogicznego lub kursu pedagogicznego.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • wsparcie w zakresie podnoszenia kwalifikacji poprzez możliwość dofinansowania do szkoleń,
  • atrakcyjny pakiet finansowych i pozafinansowych korzyści pracowniczych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).

Poznaj

Politechnika Wrocławska powstała w 1945 r., głównie dzięki zaangażowaniu pracowników naukowych nieistniejących już Politechniki Lwowskiej i Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, którzy zagospodarowali zniszczone budynki niemieckiej Wyższej Szkoły Technicznej - Technische Hochschule.

Dziś kontynuujemy tradycję tych znamienitych polskich uczelni i rozwijamy się w ścisłej współpracy z wiodącymi przedsiębiorstwami Dolnego Śląska. Jesteśmy jedną z największych i najlepszych uczelni technicznych w kraju, w rankingach ogólnopolskich zajmujemy regularnie miejsca w ścisłej czołówce.

Pierwszy rektorem połączonych jeszcze wtedy Politechniki i Uniwersytetu Wrocławskiego był w latach 1945–1951 prof. Stanisław Kulczyński. Od tamtej pory doczekał się już czternastu swoich następców. Obecnie władzę sprawuje prof. Arkadiusz Wójs. Jego kadencja potrwa do końca sierpnia 2024 r.