Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista w Sekcji Wdrażania

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2522 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: SP/S/06/2017/WDR
Opis stanowiska:
  • opiniowanie w wyznaczonych terminach wzorów dokumentów niezbędnych do wdrażania POIR i ich zmian
  • przygotowanie dokumentów wdrożeniowych oraz ich aktualizacja do zmieniających się przepisów
  • weryfikacja i przygotowanie zmian w zawartych umowach z beneficjentami/wnioskowanie o rozwiązanie umów z beneficjentami
  • monitoring wyznaczonych umów zawartych z beneficjentami:
  • weryfikacja danych, dokumentów, sprawozdań dostarczanych przez beneficjentów
  • kontrola merytoryczna sprawozdań beneficjentów oraz wniosków o płatność
  • weryfikacja wniosków o płatność, przygotowywanie rekomendacji płatności
  • prowadzenie ewidencji zobowiązań/płatności
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie narzędzi informatycznych wspomagających wdrażanie
  • udział w kontroli projektów
  • udział w monitorowaniu wartości środków zakontraktowanych i wydatkowanych w ramach projektów oraz postępu rzeczowego i efektów projektów
  • udział w przygotowaniu danych i dokumentów na potrzeby sprawozdawczości, monitorowania i ewaluacji projektów
  • opracowywanie założeń do realizacji  instrumentów wsparcia dla przedsiębiorców, inicjowanie zmian przepisów w tym zakresie
  • przygotowanie i przeprowadzanie działań informatyczno-promocyjnych w zakresie wdrażanych działań
  • przygotowywanie dokumentacji dotyczących wyboru wykonawców usług przy realizacji zadań
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z poleceniem przełożonego
  • współpraca w zakresie realizacji zadań powierzonych zadań
  • udzielanie informacji innym pracownikom w zakresie wykonywanych zadań
Wymagania:

Konieczne:

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat)
  • 3 lata doświadczenia zawodowego
  • doświadczenie w zakresie wdrażania programów/projektów
  • znajomość systemu wdrażania funduszy strukturalnych
  • znajomość zasad pomocy publicznej
  • podstawowa znajomość ustawy pzp
  • podstawowa znajomość ustawy o finansach publicznych
  • podstawowa znajomość prawa cywilnego
  • sprawna obsługa aplikacji komputerowych (pakiet MS Office), w tym MS Exel na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy i planowania
  • zdolność analitycznego myślenia
  • gotowość do podróży służbowych
  • niekaralność za umyślne przestępstwa przeciwko mieniu lub dokumentom

Pożądane:

  • wykształcenie: wyższe magisterskie w dziedzinie ekonomii, prawa lub pokrewnych, ew. studia podyplomowe z  ww. dziedzin
  • doświadczenie w pracy w administracji publicznej
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy związanej z przygotowywaniem lub wdrażaniem programów/projektów
  • doświadczenie w zakresie przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego po stronie zamawiającego
  • wiedza w zakresie sposobów i warunków świadczenia usług proinnowacyjnych
  • znajomość środowiska instytucji otoczenia biznesu
  • znajomość zasad rachunkowości
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • praktyczna znajomość pzp
  • MS Exel poziom zaawansowany (samodzielne generowanie wybranych grup danych, projektowanie ich formatu)
  • prawo jazdy kat. B (czynna umiejętność prowadzenia samochodów osobowych)
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji

         * Oferta pracy tymczasowej