Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Wojskowa Komenda Uzupełnień Warszawa-Mokotów
Warszawa
praca stacjonarna
2577 dni temu
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 9504

Warunki pracy

Kancelaria mieszcząca się na pierwszym piętrze budynku, brak windy, pomieszczenia higieniczno-sanitarne nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych, użytkowanie sprzętu biurowego, platforma dla osób niepełnosprawnych do parteru budynku.
Praca biurowa, stres związany z obsługą interesantów, bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów, wyjazdy służbowe, dyspozycyjność. Praca z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych.

Zakres zadań

  • rekrutacja i prowadzenie postępowań rekrutacyjnych ochotników do służby przygotowawczej oraz w stosunku do osób bezpośrednio po zakończeniu służby przygotowawczej;
  • opracowywanie projektów decyzji administracyjnych w sprawie powołania/odmowy powołania kandydatów do służby przygotowawczej;
  • realizacja zadań upoważnionego przedstawiciela wojskowego komendanta uzupełnień w czasie kwalifikacji wojskowej;
  • opracowywanie analiz i sprawozdań;
  • udział w przedsięwzięciach i akcjach promujących ochotnicze formy służby wojskowej

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe na kierunku administracji
  • Znajomość ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP i aktów wykonawczych;
  • Znajomość ustawy kodeks postępowania administracyjnego ;
  • Znajomość ustawy o służbie zawodowej żołnierzy zawodowych i aktów wykonawczych;
  • Umiejętność stosowania prawa w praktyce;
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • samodzielność i komunikatywność;
  • atutem będzie znajomość zasad pracy w resorcie obrony narodowej;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole;