Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2548 dni temu
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 10265

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
- reprezentacja urzędu
- obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, w tym liczne kontakty bezpośrednie,
telefoniczne, mailowe
- wystąpienia publiczne
- wyjazdy służbowe
- organizacja/prowadzenie spotkań
- praca w pokoju wieloosobowym
- praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
– węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych na każdym piętrze
– winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
– wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
– wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych za pomocą platformy przyschodowej
– sale konferencyjne na V piętrze dostępne za pomocą schodołazu
– ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • przygotowywanie opinii i interpretacji w kwestii kwalifikowalności i rozliczania wydatków dla programów współfinansowanych z EFS
  • realizacja zadań związanych z prowadzeniem procedury odwoławczej w odniesieniu do decyzji wydawanych na podstawie lub w związku z przepisami o finansach publicznych, w tym decyzji o zwrocie środków
  • przygotowanie postanowień i decyzji administracyjnych na podstawie lub w związku z przepisami o finansach publicznych, w tym decyzji o odpowiedzialności osób trzecich

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
  • wiedza z zakresu wdrażania funduszy UE, w szczególności Europejskiego Funduszu Społecznego
  • znajomość wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach EFRR, EFS oraz FS na lata 2014-2020
  • znajomość ustawy o finansach publicznych i kodeksu postępowania administracyjnego, tym umiejętność sporządzania postanowień, decyzji administracyjnych
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności arkusza Excel
  • rzetelność
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • umiejętność współpracy
  • komunikacja, w tym umiejętność sporządzania pism
  • myślenie analityczne
  • znajomość języka angielskiego poziom co najmniej B1
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe