Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   kujawsko-pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    14 godz.
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca-asystent dietetyka

Naturhouse
kujawsko-pomorskie, Toruń, os. Na Skarpie
praca stacjonarna
3262 dni temu

Ogłoszenie numer: 674927, z dnia 2015-04-23

Naturhouse

Naturhouse - międzynarodowy lider w dziedzinie reedukacji żywieniowej i dietetyki

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Toruń, os. Na Skarpie

Opis stanowiska

  • sprzedaż suplementów diety
  • administrowanie Centrum Dietetycznym
  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy Naturhouse
  • nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • aktywne promowanie centrum dietetycznego na rynku lokalnym
  • zaangażowane, uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse
  • zarządzanie kalendarzem wizyt klientów

Wymagania

  • wykształcenie: licencjat lub w      trakcie studiów zaocznych o profilu dietetyka lub pokrewnych,
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności interpersonalne
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w handlu (obsługa kasy fiskalnej itp.)
  • sprawna obsługa komputera (Excel)

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
  • stałe godziny pracy
  • szkolenie przygotowawcze
  • możliwość awansu
  • interesującą pracę w przyjaznym środowisku,

Wynagrodzenie

Od 2000 do 2500 PLN