Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Bolesławiec
Sprzedawca sprzętu rowerowego

Manpower
Bolesławiec
praca stacjonarna
3345 dni temu

ManpowerGroup to światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, który od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. Obecnie ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju.

We współpracy z naszym Klientem, sklepem internetowym, który oferuje szeroki wybór najlepszej jakości asortymentu dla miłośników sportów rowerowych, poszukujemy hobbystów kolarstwa i rowerów, którzy przy wykorzystaniu swojej wiedzy i doświadczenia, będą wspierać grupę profesjonalistów pracując na stanowisku:

Praca Stała
Miejsce pracy: Bolesławiec
Nr Ref.: S/043/SZI

Zadania:

Będziesz miał/a za zadanie:

  • Wystawianie nowych produktów na stronie internetowej sklepu rowerowego
  • Aktualizację bazy produktów
  • Śledzenie pojawiających się na rynku nowości
  • Zarządzanie ofertami sklepu internetowego na portalach aukcyjnych i branżowych
  • Obsługę poczty mailowej
Wymagania:

Powinieneś/aś jednak:

  • Bardzo dobrze znać asortyment rowerowy w tym szeroka wiedza w temacie sprzętu MTB będzie dużym atutem
  • Swobodnie poruszać się w środowisku Internetu
  • Bardzo dobrze obsługiwać programy Excel i Word
  • Interesować się kolarstwem i branżą rowerową
  • Samodzielnie organizować sobie własny czas pracy i być zdyscyplinowanym/ą
Oferujemy:

Jeżeli spełniasz większość wymienionych wymagań, chcemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta Manpower
  • Pracę stacjonarną w siedzibie sklepu w młodym i kreatywnym zespole profesjonalistów
  • Współpracę z firmą o bardzo dobrej reputacji pośród swoich Klientów
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę pełną wyzwań
  • Możliwość doskonalenia warsztatu i ciągłego zdobywania wiedzy z branży
  • Oferta dotyczy pracy stałej!!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.