Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Cukiernik

Balduno Manufaktura
Wrocław
praca stacjonarna
3009 dni temu

Ogłoszenie numer: 944584, z dnia 2016-01-28

Balduno Manufaktura to producent lodowych oraz czekoladowych słodkości, cieszący podniebienia Klientów rozmaitymi produktami spożywczymi. Ich smakiem można delektować się w pięciu lokalach na terenie Wrocławia. Ofertę lodziarnio-kawiarni tworzą ręcznie robione lody wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych dodatków i konserwantów. To co wyróżnia markę Balduno Manufaktura to przede wszystkim rozmaite smaki, m.in. każdemu znana wanilia, aż po mniej znany słony karmel oraz gorgonzolę z orzechami włoskimi. Dzięki temu każdy smakosz lodów znajdzie coś dla siebie. Specyficzne nazwy lodów przenoszą nas w świat "Gry o Tron", pozwalają poznać "Wrocław by night" wraz z "Amerykańskim Ciachem".

Jeśli chcesz komponować pyszne lody dla sympatyków smaków Balduno Manufaktura oraz z pasją tworzysz rozmaite wyroby cukiernicze, aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • zachowanie etapów produkcji lodów według standardów oraz zatwierdzonych receptur Balduno Manufaktura;
  • obsługa maszyn oraz urządzeń niezbędnych przy procesie produkcji lodów;
  • opracowywanie nowych receptur zgodnie z zachowaniem technicznych możliwości produkcyjnych zakładu;
  • monitorowanie jakości produktów podczas procesu produkcyjnego;
  • dbałość o utrzymanie nienagannej higieny pracy;
  • zapobieganie możliwym stratom produktów podczas procesu produkcji lodów.

Wymagania

Jeśli oprócz pasji do tworzenia wyrobów cukierniczych... :

  • zdobyłeś doświadczenie w branży cukierniczej lub pokrewnej dzięki pracy na podobnym stanowisku (min. rok doświadczenia);
  • posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • podstawowe procedury oraz zasady bezpieczeństwa higieny pracy są Ci znane;
  • cechuje Cię silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie w wykonywane czynności;
  • dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej i nie masz problemu z kontaktami międzyludzkimi;
  • jesteś osobą kreatywną oraz posiadającą zdolności manualne,

... to szukamy właśnie Ciebie !

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się Firmie, cieszącej się coraz większym uznaniem wśród Klientów;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, odpowiadający Twoim kwalifikacjom;
  • zniżkę na lodowe i czekoladowe słodkości Balduno Manufaktura - abyś po pracy mógł usiąść w lokalu i delektować się stworzonym przez siebie pysznym smakiem :)
  • kartę na zajęcia sportowe MultiSport;
  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego.