Praca.pl Praca Lubuskie Programista Aplikacji Mobilnych Lubuskie
Starszy Inżynier Wsparcia Aplikacji

Capgemini Polska Sp. z o.o.
lubuskie, Wrocław
praca stacjonarna
3175 dni temu

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

W naszych biurach pracuje już ponad 700 młodych i otwartych ludzi, którzy oprócz codziennej pracy nad swoimi zadaniami dbają jednocześnie o rozwój swoich technicznych i osobistych kompetencji. Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 02/13A/Wro

Opis stanowiska:

Starszy Inżynier Wsparcia Aplikacji pielęgnuje aplikacje oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca przy wsparciu oprogramowania odbywa się w oparciu o języki programowania wyższego rzędu (m.in. JAVA, C#, C++).

W zależności od projektu do zakresu obowiązków Starszego Inżyniera Wsparcia należeć będą: zaawansowana analiza systemów, dalszy rozwój systemów (programowanie), testowanie oraz zarządzanie incydentami. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach i wymaga gotowości do ciągłego rozwoju.

Profil idealnego kandydata:
  • Ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie wsparcia i utrzymania aplikacji

  • Dobra znajomość języka niemieckiego, co najmniej na poziomie B2 (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia)

  • Co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego (minimum poziom A2)

  • Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania oraz integracji systemów

  • Znajomość baz danych (w szczególności Oracle lub MS SQL-Server) oraz SQL (w szczególności PL-SQL lub T-SQL)

  • Znajomość zagadnień administracji systemów Windows, Unix lub Linux

  • Znajomość powłok systemowych (w szczególności tworzenia skryptów dla powłoki bash)

  • Znajomość zagadnień zdalnego dostępu do systemów i aplikacji

  • Zaletą jest znajomość języków oprogramowania (JAVA, C/C++, Python, Perl)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne
  • Wyjazdy integracyjne
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Wsparcie w relokacji
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy