Najnowsze oferty pracy

  • Technolog Kosztorysant w dziale lameli ALU

    Morad Sp. z o.o.   Tuchom    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    przygotowywanie ofert handlowych; opracowanie dokumentacji technicznej; nadzór nad realizacją zamówienia;
  • Technolog / Konstruktor

    Morad Sp. z o.o.   Tuchom    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    opracowywanie nowych konstrukcji; modyfikacja istniejących konstrukcji; sporządzanie dokumentacji technicznej; nadzór nad przebiegiem zadań produkcyjnych;
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Programista Delphi

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2789 dni temu

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy IT, szukamy osoby na stanowisko:

 

Starszy Programista Delphi
Kraków
Nr ref.: 5641

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych wersji Delphi
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Dbałość o jakość tworzonych rozwiązań
  • Doświadczenie z TDD
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowątkowych
  • Doświadczenie w korzystaniu z technologii REST
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Chęć do przekazywania wiedzy młodszym programistom w zespole

 

Mile widziane:

  • Wiedza na temat sieci komputerowych TCP/IP
  • Doświadczenie w tworzeniu własnych komponentów
  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa aplikacji
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)

Obowiązki:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub B2B do wyboru)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przewidywalna praca i brak korporacyjnej presji
 

Podobne oferty

  • Technolog Kosztorysant w dziale lameli ALU

    Morad Sp. z o.o.   Tuchom    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    przygotowywanie ofert handlowych; opracowanie dokumentacji technicznej; nadzór nad realizacją zamówienia;
  • Technolog / Konstruktor

    Morad Sp. z o.o.   Tuchom    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    opracowywanie nowych konstrukcji; modyfikacja istniejących konstrukcji; sporządzanie dokumentacji technicznej; nadzór nad przebiegiem zadań produkcyjnych;