Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Starszy Specjalista ds. rozliczania projektów w ramach programów finansowanych z Funduszy Europejskich

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2628 dni temu

Ogłoszenie numer: 1524538, z dnia 2017-02-12

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PAEUR/25/2017

Opis stanowiska

  • prowadzenie prac z zakresu instrumentów wsparcia w ramach perspektywy 2007-2013, 2014-2020 oraz 2004-2006 w tym m.in.
  • udział w organizacji i przeprowadzania konkursów naboru wniosków, ocena wniosków
  • zawieranie i wypowiadanie umów pożyczki,
  • prowadzenie spraw związanych z windykacja należności
  • prowadzenie i monitorowanie umów pożyczki w tym m. in. weryfikacja zabezpieczeń, uruchamianie transz, weryfikacja sprawozdań, przeprowadzanie kontroli, rozliczanie spłat pożyczki.
  • zarządzanie ryzykiem pożyczkowym
  • zatwierdzanie raportów z kontroli oraz zmian regulaminów funduszy
  • rozliczanie środków finansowych funduszy kapitału zalążkowego uzyskanych z dokonanych inwestycji
  • ·prowadzenie prac z zakresu instrumentów wsparcia niezwiązanych z programami operacyjnymi w tym m.in.
  • zatwierdzanie zmian regulaminów funduszy pożyczkowych niezwiązanych z programami operacyjnymi
  • monitorowanie portfela pożyczek na realizację inwestycji o charakterze innowacyjnym
  • prace związane z obsługą funduszu pożyczkowego dla kobiet
  • prace związane z obsługą zadań  w ramach udzielania bezzwrotnego wsparcia finansowego przeznaczonego na powiększenie wyodrębnionego księgowo funduszu z udziałem środków pochodzących od jednostek samorządu terytorialnego
  • prowadzenie postępowań dotyczących wyboru wykonawców usług m.in. współpraca z innymi jednostkami oraz wykonywanie innych zadań związanych z zajmowanym stanowiskiem

Wymagania

  • wyższe wykształcenie (mile widziane ekonomiczne lub finanse i rachunkowość)
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy w IZ, IP lub IW w zakresie podobnym do wykonywanej pracy
  • znajomość zagadnień z zakresu zasad funkcjonowania Funduszy Europejskich
  • znajomość ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020
  • sprawna obsługa aplikacji komputerowych ( Excel na poziomie zaawansowanym)
  • umiejętność analizy dokumentów o charakterze prawnym
  • mile widziana znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • prawo jazdy kat B
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę w renomowanej Instytucji Państwowej w Centrum Warszawy
  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki finansowe

* Oferta pracy tymczasowej